Wspomnienie Sezonu

Wspomnienie Sezonu

W sercu Bieszczad w otoczeniu stacji Bieszczadzkiej kolejki Leśnej w Majdanie koło Cisnej 25 sierpnia 2018 r. braliśmy udział w Festiwalu Produktów Podkarpackich . Ponad 20 firm i przedsiębiorców z regionu prezentowało swoje produkty takie jak : piwa regionalne , oleje, ekologiczne przetwory z owoców , warzyw i surowców runa leśnego , naturalne kosmetyki czy ręcznie robione zabawki .

W tym zacnym gronie znalazły się nasze ,,Leśne Cymesy ,, które zrobiły furorę na turystach przebywających w Bieszczadach  . Szczególną pochwałę i uznanie zdobyły nasze Borowiki i Kurki w marynacie oraz świeże grzyby które zostały wykorzystane do pokazowego gotowania tradycyjnych potraw połączonych z degustacją .

Nasz rejon Podkarpacki jest krajowym liderem w zakresie wytwarzania produktów tradycyjnych i regionalnych na ministerskiej liście jest obecnie 227 produktów . Tym bardziej byliśmy zaszczyceni zaproszeniem naszej rodzinnej firmy ,, Leśne Cymesy ,, na taki wspaniały festiwal na którym poznaliśmy wielu wspaniałych pasjonatów tradycji i kultury Podkarpacia.

Każdy kolejny rok , sezon , pokazuje Nam iż rośnie zainteresowanie produktami naturalnymi , nie przetworzonymi , ekologicznymi pochodzące z regionalnych firm . Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów rozwijamy się i pragniemy by nasze produkty były ogólnie dostępne dla każdego człowieka .

Spotkania z Państwem udowadnia iż rośnie świadomość konsumenta na  temat zdrowego stylu życia a my jako tradycyjna firma pragniemy zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających osób.

         

        

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *