Targi WorldFood Poland

Targi WorldFood Poland

W ubiegłym tygodniu mieliśmy przyjemność uczestniczenia w Targach WorldFood Poland – VI Międzyn arodowe Targi Żywności i Napojów EXPO XXI Warszawa Polska gdzie pośród 350 wystawców z 23 krajów znalazły się nasze firmy Muszyński Leśne Cymesy – Muszyński Waldemar i Leśna Muszka Muszyńska Małgorzata .

Jako rodzinna ekologiczna firma mieliśmy możliwość uczestniczenia w spotkaniach i konferencjach poświęconych  żywności i trendach w branży spożywczych . Rzetelną wiedzę z zakresu zarządzania biznesem oraz nowinki w rozwijającej się w branży gastronomicznej przekazywali nam wybitni specjaliści .

Targi WorldFood to nie tylko oferta dla handlu ale także możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych jak i przyjemne spotkania z miłymi partnerami z branży gastronomicznej takich jak właściciele, menedżerowie po wspaniałych kucharzy na najwyższym poziomie .

Nasze stanowisko G8  cieszyło się wielki zainteresowaniem co sprawiło nam niezwykłą radość i potwierdzenie iż nasze produkty są wyjątkowe  o niepowtarzalnym smaku . Potrawy przygotowywane z grzybków rozchodziły się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki i przyciągały wielu znakomitych gości .

 

Chcielibyśmy bardzo podziękować za tak miłe przyjęcie , za każde dobre słowo , za uśmiech i każda rozmowę .  Wróciliśmy z trzydniowych targów pełni entuzjazmu i energii do dalszej pracy 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *